Znajdź nocleg w wybranym województwie

provincesPolecamyPogoda na dziś i jutroPomoc przy rejestracji i dodaniu oferty obiektu1.  W celu rejestracji na stronie głównej serwisu kliknij w zakładkę Dodaj obiekt.

2.  Wypelnij wszystkie pola; login, hasło, imię i nazwisko, płeć, miejscowość i podaj prawidłowy adres e-mail:


3.  Na podany w rejestracji adres e-mail przyjdzie link potwierdzajacy rejestrację. Kliknij na niego żeby aktywować swoje konto.

Uwaga!
Jeżeli z jakiegoś powodu nie dojdzie do Ciebie ta wiadomość sprawdź czy się ona nie znajduje w folderze Spam. Jak wiadomość będzie w folderze Spam to dodaj nasz adres e-mail do bezpiecznych nadawców.
Jeżeli wiadomości nie będzie w skrzynce odbiorczej i również w folderze Spam skontaktuj się z nami poprzez formularz lub komunikator.
4.  Po potwierdzeniu rejestracji przez założony login i hasło zaloguj się do swojego panelu użytkownika na stronie głównej
w prawym górnym rogu. Wpisz login i hasło, kliknij na strałkę obok lub przyciśnij Enter.

5.  Po zalogowaniu w prawym górnym rogu pojawi się informacja Panel użytkownika "twój_login"
Po najechaniu na to pole kursorem wysuną się dostępne opcje Twojego panelu które dostępne są również poniżej.6.  W celu dodania oferty kliknij na zakłądkę Twoja oferta.
Uzupełnij wszystkie opcje Twojego obiektu, dodaj zdjecia (wymagane minimum jedno zdjęcie) i na samym dole zaznacz lokalizację na mapce przesuwając pomarańczowy punkt w Twoją lokalizację. Po lewej stronie mapki znajduje sie powiększenie i pomniejszenie terenu żeby umożliwić dokładne ustalenie adresu obiektu.
7.  Po wypełnieniu formularza obiektu kliknij na przycisk "Zapisz".

8.  Przejdź do zakładki "Twój alias"

Przypisz sobie alias w domenie polskikatalognoclegowy.pl przekierowujący do Twojej strony www lub Twojej oferty obiektu
np. www.forum.polskikatalognoclegowy.pl, www.twoja_nazwa.polskikatalognoclegowy.pl

W miejscu gdzie jest słowo "twoja_nazwa" wpisz swoją nazwę obiektu, ksywkę np. www.u-ani.polskikatalognoclegowy.pl